Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné - Když myslíte na vzdělání svých dětí
 
 


PROJEKTY ŠKOLY

                        


Přírodní zahrada

V letošním roce 2020 jsme vypracovali projekt "Spolu venku hned, objevíme svět".

Obrázků: 6

"Cvičíme se zvířátky"

Naše mateřská škola se v letošním školním roce 2019-2020 zapojila do celorepublikového projektu Obce Sokolské pod názvem: "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky"

Obrázků: 4

"Barevný rok"

V loňském školním roce 2018-2019 byl projekt zaměřen nejen na znalost barev, ale i na zdravou výživu, poznávání zeleniny a ovoce, prevenci nemocí, zdravý životní styl. V letošním školním roce 2019-2020 se zaměříme na vztahy lidí k živé přírodě, ke zvířatům, domácím mazlíčkům. Děti se budou dovídat nové zajímavé informace o zvířatech, jejich užitku a také o péči, kterou člověk zvířatům věnuje.

Obrázků: 0

"Centrumáček a zvířátka"

Celoroční projekt pro školní rok 2019-2020 - "Centrumáček a zvířátka" je zaměřen na rozvoj předčtenářských dovedností dětí raného věku. Také na seznamování se s knihou, poezií, veršem, rýmem a na posilování kladného vztahu k literatůře, ale i k rodině, kamarádům, zvířatům... Posiluje komunikační dovednosti a spoluvytváří základy aktivního postoje ke světu, ke kultuře, k umění, k životu. V neposlední řadě tento projekt přispívá k aktivní spolupráci s rodinou.Copyright © 2004-2018 Základní škola a Mateřská škola U Studny v Karviné | Všechna práva vyhrazena
Kopírování textů nebo obrazové dokumentace pouze se souhlasem provozovatele